slider Kosmetika
Kosmetika

Biostimulační laser Sparidonn

Využívá se pro omlazení (rejuvenaci) pleti či ošetření aknozní pleti za pomoci tzv. laserové gelové masky.

zpět arrow_back ceník rezervace

Popis

Od laseru můžeme očekávat pomoc v těchto oblastech

 • regenerace - obnovení tkáně nebo její funkčnosti
 • antiflogistika - zhojení zánětu
 • analgezie - potlačení lokální bolesti
 • imunostimulace - zvýšení obranyschopnosti organismu

Využívá se pro omlazení (rejuvenaci) pleti či ošetření aknozní pleti za pomoci tzv. laserové gelové masky. Významně zvyšuje obranyschopnost kůže, snižuje svalové napětí (významný faktor pro prevenci tvorby vrásek) zvyšuje metabolismus pleti a průtok krevních cév, má analgetický efekt. Používá se k potlačení zánětlivých projevů pleti, rychlému hojení pooperačních ran a k úpravě čerstvých i starších jizev. Bezkonkurenčně uspíší hojení oparů, jizev a bércových vředů. Pomáhá k rychlejšímu vstřebávání hematomů a otoků. Světlo je z laseru vyzařováno ve formě úzkého svazku.

Laser funguje na principu biostimulace – stimulují mitochondrie v buňkách k výrobě ATP (adenosintrifosfátu). ATP energizuje buňku a tak probíhá rychlejší reprodukce, což vede k větší produkci kolagenu. Softlaser rovněž podporuje výměnu přes buněčnou stěnu. Oba tyto efekty vedou ke zdravější kůži a snížení léčebné doby. Neinvazivní terapie nezpůsobuje bolest, poranění či zarudnutí.

Terapie biostimulačním laserem je moderní a efektivní fyzioterapeutická metoda využívající buněčné fotoaktivace. Vyzářená energie laserového paprsku je využita ke zlepšení energetické bilance a k podpoře imunity cílové tkáně. Představuje jednoduchou a bezbolestnou léčbu která obecně řeší akutní, chronické a dlouhodobé obtíže zánětlivého i nezánětlivého charakteru, včetně dlouhotrvajících a špatně se hojících defektů, kdy klasická léčba mívá omezené možnosti a efekt. Metoda je klinicky ověřena, bez návykovosti a naprosto bez vedlejších účinků!

Účinky biostimulačního laseru Aplikací laseru dochází ke zlepšení mikrocirkulace, má protizánětlivý, protiedemátozní a trofický efekt.

Na všechny tkáně působí laserové paprsky povzbudivě, neboť zvyšují energii buněk. Používané přístroje se liší vlnovou délkou vyzařovaného světla, tedy jeho barvou. Pro povrchové kožní aplikace je nejvhodnější červená barva (632 - 670 nm), která neproniká do velké hloubky a veškerá energie se vyzáří v kůži a podkoží.

Ošetření laserem nemá žádné vedlejší účinky,některé výsledky jsou znát až po několikátém ošetření!

KONTRAINDIKACE

 • zvýšená nebo snížená činnost štítné žlázy (překrytí štítné žlázy)
 • kancerózy a prekancerózy (překrytí podezřelých znamének a útvarů)
 • epilepsie (kryty na oči - neozařuje se sítnice)
 • těhotenství (neozařuje se podbřišek)

K čemu se biostimulační laser využívá

 1. AKNÉ - je jeden z nejčastějších kosmetických problémů, který se v důsledku civilizačních vlivů stále častěji posouvá i do zralého věku.Laser účinně napomáhá hojení zánětlivých ložisek už po několika málo aplikací, pleť reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně a velmi rychle. Při preventivním ošetřování se pleť udržuje v klidové fázi.
 2. VRÁSKY - ochablá pleť a vrásky jsou projevem ztráty elasticity podkoží, zde je více možností ošetření záleží na aktuálním stavu pokožky a stáří pleti, laser nedokáže mechanicky odstranit již vzniklé hluboké vrásky, ale výrazně stimuluje tvorbu nových buněk, prokysličuje, zlepšuje průtok krve a tím látkovou výměnu a odtok toxinů z pleti. Zlepšením kondice pleti přispěje k její větší pružnosti a elasticitě, projasnění a celkovému omlazujícímu účinku.
 3. PORUCHY PIGMENTU - omezuje tvorbu melaninu, předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn a zároveň pleť a stávající pigmentové skvrny zesvětluje. Poskytuje i mírnou ochranu před účinky UV-A a UV-B záření a je velmi vhodný právě na letní období.
 4. BIOSTIMULACE PLETI - celkové zklidnění pokožky, zlepšení jejího vzhledu, vyhlazení, vypnutí a odstranění drobných defektů
 5. KUPERÓZA - popraskané žilky - ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěnu, dochází k regeneraci pokožky a jejímu zodolnění tím dochází ke snížení "náporu" průtoku krve v žilním systému a mírnému zesvětlení žilek. Velmi vhodné jako prevence proti dalšímu šíření kuperózy podstoupením kúry ošetření.
 6. ZKLIDNĚNÍ - pokožky po mechanickém čištění - laser rychle regeneruje kůži s červenými skvrnami, drobnými otoky a podlitinami, otevřenými a rozšířenými póry.
 7. HOJENÍ RAN A JIZEV - poúrazové a pooperační jizvy - jedna z nejúčinějších aplikací laseru, který má výrazný protizánětlivý a hojivý efekt na bolestivé projevy na kůži.

Ceník

Permanentka laser 10+1 ošetření cca 15 minut
2 200
Laser 1 ošetření cca 15 minut
250
Kosmetická masáž obličeje a dekoltu 15-30 minut
300 - 700

Postará se o vás