slider Kosmetika
Kosmetika

Chemický peeling - EXFOLIATION SYSTEM

EXFOLIATION SYSTEM PŘESNĚ NA MÍRU. Nejnovější a nejúčinější metoda v dermatologii s viditelným účinkem po prvním ošetření.

zpět arrow_back ceník rezervace

Popis

AKCE: KONZULTACE ZDARMA!!! vysvětlíme co je EXFOLIATION SYSTEM. Poradíme jak a kdy začít. Zdarma analyzujeme problém kůže, abychom vám mohli zajistit tu nejlepší péči použití peelingu, jakou koncentraci, a jakou délku působení. Dále doporučíme i vhodný pěstící program na domácí ošetření přípravky Janssen cosmeceutical.

Vysvětlíme s maximální péčí ošetření, důležitost ochrany pokožky a jejího následného kvalitního ošetřování. Zajistíme v průběhu péče poskytnutí optimální zákaznický servis.

Kontaktujete na tel.: 608 170 016 / 603 329 609

Čtěte dále, dozvíte se co je EXFOLIATION SYSTEM A VŠE O NĚM.

Exfoloation systém je dovoleno používat jako intenzivní peeling pouze technicky zkušeným a vyškoleným kosmetičkám. Zkušená kosmetička rozhodne, po důkladné anamnéze o koncentraci a době působení jednotlivých speciálních produktů.

Kromě toho musí zajistit odpovídající následná opatření. Především bezpodmínečnou ochranu proti slunci pro čerstvě ošetřenou kůži s čistícím systémen.

Jedná se o přírodní řízený peelingový proces ovocnými kyselinami. Speciální intenzivní péče může odstranit i hlubší nerovnosti na povrchu kůže, dále pigmentace, skvrny, jemné vrásky, akné a prozáří unavenou, bledou pleť. Výsledek je rychle viditelný. Pleť vypadá mladší, ma stejnoměrný svěží povrch. Pory se vyhlazují.

Proč použít k ošetření pleti EXFOLIATION SYSTEM

Kůže se neustále obnovuje buněčným dělením. Nejnižší vrstva epidermis (bazální vrstva), se skládá z buněk podobným malým kostkám, které se velmi rychle množí a postupně nahrazují buňky původní. Po asi čtyřech týdnech se buňky dostanou na povrch a jsou již zcela zrohovatělé. Nejvrchnější rohovinová vrstva se postupně odloučí ve formě malých vloček (odumřelých kožních buněk).

Bohužel, ne vždy se tento proces odehrává tak hladce. Je mnoho případů, kdy dochází ke hromadění korneocytů, kůže nepřirozeně často nerovnoměrně zesílí a ztrácí svůj lesk. Pory jsou uzavřeny a na povrchu se tvoří skvrny.

Pomocí ovocných kyselin, můžeme oddělit nadměrné vrstvy kožních buněk a odstranit je. Pokud přebytečnou odumřelou rohovinu odstraníme, dojde nejen k ztenčení, ale hlavně ke zlepšení vnímavosti a kvality pleti.

Vyvážená kombinace všech kyselých přípravků EXFOLIATION SYSTEM je stejně unikátní jako efektivní výkon. Díky ukládání do vyrovnávací paměti kyselin je snášenlivost kůže vynikající. Dobře dimenzované pH zabraňuje nežádoucím vedlejším účinkům způsobené poleptáním, při zachovánívysokého účinku ovocných kyselin. Dobrá snášenlivost pokožky při správném použití je dermatologicky testována a potvrzena!

Co jsou ovocné kyseliny

Alfa-hydroxy kyseliny (např. Kyselina glykolová, jablečná, citronová, vinná) a beta hydroxy kiseliny (např. Kyselina salicylová), patří do skupiny látek, které jsou často označovány jako ovocné kyseliny, protože se přirozeně vyskytují v různých druzích ovoce a některých rostlinách. Jsou netoxické a biologicky odbouratelné.

Z čeho se exfoliation systém skláda?

EXFOLIATION SYSTÉM od JANSSEN COSMETICS obsahuje pět kyselích přípravkůa produkt neutralizační. Všechny jednotlivé kroky jsou pečlivě koordinovány. Obsahují synteticky připravené ovocné kyseliny glykolovou, jablečnou, citronovou a kyselinu salicylovou.Mají stejnou molekulární strukturu jako přirozeně se vyskytující ovocné kyseliny, proto se dá říct, že jsou přírodně identické.

JAK PROBÍHÁ OŠETŘENÍ:

Exfoliation systém nabízí k použití široké spektrum.

 1. EXFOLIACE - Uvolní příliš intenzivní nahromadění a vzájemné spoutání keratinových buněk (korneocytů) a osvobodí sloučeniny lipidů. Odstraní horní odumřelé kožní buňky, pleť ztrácí šedý nádech a je znatelně jemnější a svěžejší.
 2. REGULACE - Kyselé prostředí z ovocných kyselin zabraňuje ucpání vylučovacích kanálků mazových žláz (komedonů). Zjemňuje velikost poru a kyselý kožní film je podporuje lepší kvalitu stratum corneum. Kůže je opět jasná a čistá.
 3. REGENERACE - Peeling gel proniká do hlubších vrstev pokožky, tam uplatňuje svůj stimulační účinek a účinkuje na tvorbu kolagenu a elastinu. Pokožka získává pevnější strukturu a viditelně omládne a vyhladí povrch.
 4. HYDRATACE - Zlepšením kvality horní vrstvy kůže (epidermis) a stimulací buněčné aktivity ve spodní vrstvě kůže (dermis), zajistíme lepší schopnost vázat vodu v kůži. To vede ke zvýšení obsahu vlhkosti a zjemnění vrásek. Kůže se zdá živější a hladší.
 5. ROZJASNĚNÍ - Pigmentové skvrny znatelně projasní. Hladší a jasnější efekt tzv. slité pleti.

KDY SE EXFOLIATION SYSTEM APLIKUJE

 • Suchá
 • Nečistá
 • Akné
 • Na zrychlení regenerace
 • Hyper pigmentace

ÚČINKY

 • rozpouští odumřelé buňky
 • snižuje tvorbu skvrn a černých teček, póry se pomaleji zanáší
 • stimuluje dělení buněk, kůže se obnovuje rychleji
 • vyhlazuje vrásky a kožní nerovnosti
 • zmenšuje tmavé skvrny a jizvy
 • zajišťuje hladší pleť a zářivý vzhled
 • vhodné pro stařecké skvrny a pigmentace, na jizvy např. po akné

Náš vyzkoušený TIP lze úspěšně použít i na

 • Rozsáhlé povrchové jizvy (např. Po akné)
 • Při zarůstání chloupků
 • Ke zlepšení průniku aktivních látek

Ceník

Obličej
1 400

Postará se o vás